Man tiesiog patinka rašyti, todėl rašau. Ačiū „Studentų erai”, per šiuos metus kai esu „SE” supratau daug apie save ir tai, ką mėgstu. Tai yra daug ;)

 Į PC „Mada” boulingą atvažiuoju pavėlavus, tačiau su 11 troleibusu pamačius didžiąją dalį Vilniaus, kas pažintine prasme yra tikras pliusas ;D Gutė nudžiugina, kad dar neprasidėjo, kad laukia susirenkančių. Prieinu prie vieno staliuko, „eriečiai” draugiškai sutinka susispausti ir priima atsisėsti. Jė. O Gutė supažindina su vakaro programa - oficiali dalis, apdovanojimai, maistas, boulingas, biliardas. Viskas skirta mums ir dėl mūsų. Nuteikia nuostabiai :)

 Visi staliukai apsėsti gerai nusiteikusių ir truputį nekantriai gniaužiančių bokalus ir apvalias bandeles, o gal ir nieko negniaužiančių SE „gyventojų” ir draugų.

 Užgeso šviesos, šurmulys pritilo, įsivyravo rimtis. O iš tikrųjų nieko panašaus nebuvo, šviesų, rimtumo ir panašių dalykų. Švietė Džiugo pajungtas projektorius, o ekrane, pritariant nuoširdiems Gutės sveikinimo žodžiams, pasirodydavo vardai. Mūsų! geras ;D Geriausias metų aktualijų, pramogų straipsnis, apdovanoti portalo kūrėjai, visapusiškai prisidėjusieji „eriečiai”. Labai netikėta, bet smagu gauti dovanų. Beje, gal kas norės rudenį kooperuotis ir kartu realizuoti dovanų kuponus šokiams? :)

 Vėliau žodį tarė vadovė Gutė, kuri pranešė apie pasikeitimus. „Studentų eros” komandą palieka ji ir Džiugas, o „Studentų eros” vairą perdavė Eglei, tačiau pažadėjo niekur nedingti :)

 Taip pat smagu, kad galėjau pabūti čia, su visais, pasiklausyti šaunių kalbų, išgerti bokalą už „Studentų erą”, paploti tiems, kurie to verti, suvalgyti gabalėlį 7-erių metų gimtadinio torto, pažaisti boulingą (nors ir ne itin sėkmingai, bet juk ne tame esmė).

 Sezonas baigėsi. Pasiilgsiu… :)

 Justina

Patiko (0)

Rodyk draugams