Turbūt ne kiekvienas studentas žino, kas yra studentų atstovybės? Koks teisinis statusas, kokios galimybės ir kam jos reikalingos?
Solidarių studentų judėjimo aktyvistė Olga Suprun įvertins universitetų ir nacionalinių studentų atstovybių darbą, pateiks savo įžvalgų ir pasiūlymų.
Taip pat kalbėsime, kaip ir kodėl Vilniaus universiteto studentų atstovybė pasitraukė iš Lietuvos studentų atstovybių sąjungos? Visa tai - pagrindinėje temoje.

Savaitgalį Vilniuje sukiojosi garsusis Dino Zauras, kurį kasmet į gatves paleidžia Vilniaus universiteto fizikos studentai. Kaip praūžė Fizikų dienos, kalbėsimės su organizatoriais.

Ką nuveikti studentui, jeigu jis yra netoli Vilniaus traukinių stoties, turi laisvą valandėlę ir atliekamus du su puse lito kišenėje? Į šį klausimą atsakymo savo autorinėje rubrikoje „O tu pabandyk” ieškos Jurgita Čeponytė ir Ovidijus Višniauskas.

Neregėtas, negirdėtas dalykas! Penktadienio vakarą policija atvažiavo prie Saulėtekyje esančių studentų bendrabučių ir „susėmė” nemažai viešumoje alkoholį vartojusių studentų. Kodėl anksčiau jie čia galėjo burtis ir niekam neužkliūdavo, o penktadienį - ne?

Vilniaus kolegijos lietuvių liaudies dainų ir šokių ansamblis „Voruta” garsėja lietuviškų tradicijų puoselėjimu. Kaip repetuoja, kur koncertuoja ir ką studentams duoda tautiniai šokiai, savo autorinėje rubrikoje „Po paskaitų” pasakos repeticijoje apsilankiusi Vita Ličytė.

Šeštadienį visi Lietuvos žmonės kviečiami dalyvauti akcijoje „Darom 2010″. Ką apie akciją žino vilniečiai ir ar jie ketina dalyvauti?

Visa tai - „Studentų eros” radijo laidoje „17 puslapis” šį pirmadienį, balandžio 12 d., nuo 16 val. Start FM eteryje - www.startfm.lt arba 94.2 dažniu Vilniuje.

Laidą ves Indrė Anskaitytė ir Edvardas Kubilius.

Patiko (0)

Rodyk draugams