Vakar vyko LSS šauniausio studentiško leidinio ir internetinio puslapio 2010 apdovanojimai - pasiplokim patys sau, nes nugalėjome dviejose nominacijose!

Nors vėlavom, bet atsiimti pirmąją nominaciją suspėjome - geriausiu studentišku straipsniu pripažintas „Studentai atveria pinigines” (lapkričio numerio 3 psl - galit prisiminti jį čia). Taigi, plojimai Ritai Aguonytei, Vitalijai Lunevičiūtei ir Vilmantui Bakščiui, o jei tiksliau - Ingai, Živilei ir Linui.

Kitas laimėjimas labai maloniai nustebino - www.studentuera.lt pripažintas šauniausiu studentišku tinklapiu. Smagu, kad mūsų www komandos startas buvo taip greitai įvertintas, - puikus paskatinimas, kad įdėtos pastangos buvo neveltui, ir stimulas dirbti, kad ir toliau išlaikytume geriausios studentiškos internetinės svetainės vardą :)

Šauniausiu studentišku leidiniu šiemet pripažintas KTU Njuspeipis - sveikinimai kolegoms.

Dar keletas akimirkų iš vykusio koncerto:

Pergalę “aplaistėm” spurgomis ant suoliuko Laisvės alėjoje, o tiems, kam įdomu materiali laimėjimo išraiška - dovanų gavom: TOPO centro dovanų čekį, kvietimus į Henriko Vaitiekūno seminarą, diktofoną, dvi puokštes tulpių bei dvi padėkas, kurios puikiai papildys mūsų apdovanojimų sieną naujoje redakcijoje.

Patiko (0)

Rodyk draugams