Ketvirtadienio vakaras nebus įprastai „ketvirtadieniškas”, jeigu esi apsivilkęs ryškiuosius  SE marškinėlius, važiuoji į Kauną su SE komanda ir dar bandai sumąstyti kuo įmantresnių žodžių šaradų žaidimui. Taigi ketvirtadienį su SE komanda dardėjom į Kauną susitikti su kolegomis iš Njuspeipio ir draugiškai pakovoti šaradų mūšyje, kurį organizuoja Kobros televizija.

Visą kelią iki Kauno laužėme galvas galvodami žodžius. Kaune, kad ir kaip tai būtų keista, nepasiklydome. Gerai, kad turėjom gyvą  navigacinę sistemą - Mildą. Taigi, ne tik, kad nepasiklydome, bet dar ir sužinojome slaptų kelių, kaip aplenkti Kauno kamščius. Taigi, nors tai lietuviškam punktualumui nelabai būdinga, atvažiavome anksčiau.

Sutartu laiku sutartoje vietoje sugūžėjo ir Njuspeipio komanda. Pasilabinę ir draugiškos konkurencijos kupini, sulaukę, kol Kobros TV komanda susiras bei susijungs visus reikiamus laidus, pradėjom žaidimą. Tiesa, prieš tai, apšilimui , dar suvaidinome laidos žiūrovus ir smagiai kartu paklykavom „ Šaradų šou”, padarėm kelias bangas ir ovacijoms vos nenuvertėm salės.

Vaskinimas” lėmė tai, kad pradėjo Njuspeipio komada. Jiems kažkodėl nekilo sunkumų aiškinant žodį soliariumas. :D Iš mūsų komandos pirmoji į minų lauką (burtų dėka) buvau išsiųsta aš. Iš asistento laikomo trijų litrų stiklainio išsitraukiau Njuspeipio sugalvotą žodį. Sulaikiusi kvapą išviniojau lapelį, o ten buvo parašyta OPOZICIJA. „ Velnias!” - pagalvojau‘ - „ Kodėl mes jiems sugavojom tokius žodžius kaip kioskas, soliariumas ar džiuvėsiai???” Na, bet laikas ėmė sekti ir reikėjo kaip nors per minutę pavaizduoti OPOZIJĄ. Mimika, gestai, mostai…Na, spėjimai buvo laaaabai netoli teisingo atsakymo, bet…. Deja jo neatspėjom… Bet atspėjom „infekciją” bei „sarkazmą”. Njuspeipis atspėjo daugiau - svečiams nenusileido :)

Taigi pabaigę šaradų kovą, į kamerą išsakę emocijas, kurios užplūdo perskaičius žodį, dar pasisėdėjom su Njuspeipio komanda, apsikeitėm naujausiais laikraščių numeriais. Diskusijos žurnalistinias, studentiškais ir visokiais kitokiais klausimais greičiausia būtų trukusios nors ir visą naktį, bet reikėjo keliauti Vilniaus link.

Smagu, kai su žmonėmis randi  bendrą kalbą.

 Linkėjimai,

 Živilė

Patiko (0)

Rodyk draugams