Vyksta darbas

Vyksta darbas

Studentų era praėjusią savaitė pasipildė naujais žmonėmis, kurie tapo tinklapio www.studentuera.lt komanda.

Vyriausioji tinklalapio redaktorė Vitalija visiems susirinkusiems paisūlė temas, kuriomis susirinkusieji galėjo parašyti straipsnius. Vieniems pakliuvo platesnės apimties temos, kitiems glaustesnės. Daugelis temų buvo susijusios su tą savaitę vykusiomis šventėmis - Šv. Valentino diena, Vasario 16d.

Užduotys buvo tokios, kaip imti iš praeivių interviu bei padaryti reportažus. Vienos merginos, Rūtos, ėmė interviu iš studentų tema “ką jums reiškia Vasario 16d? ”. Jos pasakojo, jog susidūrė su tokiomis kliūtimis, kaip studentų nenoras fotografuotis. Buvo net tokių pasiteisinimų, kaip “mano riebaluota galva” ir panašiai. Tačiau joms visgi pavyko nufotografuoti visus apklaustuosiu šia tema. Kita mergina, Dovilė, rašė tema “ Šv. Valentino dieną sutik kitaip”. Paklausta, kaip jai sekėsi, atsakė, jog viskas pavyko puikiai, tik buvo sunkoka atrasti kažką įdomesnio šia tema. Kai kurie reportažai, pavyzdžiui, iš Knygų mugės dar laukia savo eilės.

Jaunųjų žurnalistų neaplenkė ir pirmosios nesėkmės, kurios kilo dėl techninių nesklandumų. Buvo “nulūžęs” serveris, todėl negalėjome normaliai susikontaktuoti - nepavyko išsiųsti laiškų, straipsnių, reportažų ar nuotraukų. Įveikus šias kliūtis, visi straipsniai ir nuotraukos pagaliau pasiekė Vitaliją.

Taip pat apklausėme ir “Studentų eros” fotografą Mykolą, kuris fotografavo visus tuos renginius, kuriuos aprašė žurnalistai. Didžiausią įspūdį jam paliko Karo akademijoje vykusi konferencija. Pasak jo, vos įžengęs į akademiją, jis turėjo praeiti “muitinę” . Ten jį sutikęs kareivis palydėjo iki pat konferencijos salės. Eidamas kareivis pasiūlė fotografui tapti Karo akademijos fotografu, tačiau jis suabejojo dėl pavojingų gyvybei sąlygų.

naujokai@www.studentuera.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams