Kai sėdi apmirusioje Ignalinos geležinkelio stotyje ir lauki, kol 20 žmonių dviem mašinomis nuveš į Linkmenis, esančius už 17 km.

Kai matai aktyvią dviračių prekybą, nepaisant lietaus, o parduotuvėje sutinki dvi maždaug septyniasdešimtmetes seses, atėjusias apsipirkti.

Kai visą dieną kalbi, susipažįsti, diskutuoji, geri arbatą, planuoji, kuri, bendrauji, vėl geri arbatą, valgai šaltibarščius, šypsaisi, verki iš juoko net pasikūkčiodamas.

Kai padarai Studentų eros SSGG analizę, etikos kodeksą ir mūsų veiklos pristatymą.

Kai sėdi verdančio vandens kubile, o tau ant galvos krenta lietus, ledukai ir kruša.

Kai dainuoji iki užkimimo lauke, viduje ir vėl lauke, nesvarbu, prisimeni žodžius, melodiją ir ritmą ar ne, o dainų repertuaras prasideda Laisve ir baigiasi Alaus danguje nėra.

Kai šoki trečią ryto ir naiviai tikiesi, kad video medžiagą iš ryto pavyks ištrinti ir ji nepasieks kitų akių (tiesa, Mišele ir Edvardai? :D).

Kai sužinai, kad Degančioje aistroje gerietė Morena pagimdė kūdikį pašiūrėje, o blogietei Kasandrai gimė neišnešiotas vaikas ligoninėje ir Leo blaškosi, kurią pasirinkti.

Kai žaisdamas Party Alias sužinai, kad “šeši vienetu daugiau” yra milijardas, o vaikinui susigėdusią vaidinanti mergina labiau primena išgėrusią.

Kai gauni ŽYMIAI daugiau nei tikėjaisi ar galėjai įsivaizduoti pradžioje ir galvoje sukasi daugybė minčių, o motyvacija dirbti pašoka iki maksimalaus taško.

Kai palinkėjimų rašymas užtrunka be proto ilgai ir lapukų vis trūksta ir trūksta, nors ąsotis, į kurį dedami laiškai, jau pilnas.

Va tada supranti, kad buvai SE MOKYMUOSE.

AČIŪ. Visiems ir kiekvienam atskirai.

Eglė@SE

p.s. O kas TAU primins šitus mokymus?

Patiko (7)

Rodyk draugams