Nors pūtė gausus ir šviežias pavasario vėjelis, Jis plėšė kepures nuo ištaršytų plaukų ir kėlė sijonukus merginoms, Į SE mokymus atstriksėjo sugužėjo daug žmonių!

Susipažinome smagiai: Keletas specifinių bruožų ir jau turi savo vardo kortelės gamintoją!

Džiugas ir Mišelė papasakojo apie Studentų eros įkūrimą, pasidalino prisiminimais apie bemieges naktis, SE atgimimą ir prilinkėjo dabartinei komandai daug dalykų, kad darbas eitųsi smagiau ir sklandžiau.

Kavos ir arbatos pertraukėlės leido naujokams įsiliet į senbuvių gretas. Įsiaudrinę pokalbiai buvo nuraminti ir toliau sėdomės uoliai mokytis. Inga supažindino su Studentų eros tikslais, aptarėm dabartį, įsivaizdavome SE ateitį, užsibrėžėm tikslus ir sumetėm į stiklainį. Tikimės, kad pavyks įgyvendint!

Nuo vadinimų, komandinių reikalų ir pokalbių perėjome prie žurnalistikos - SE mokymus tęsė Mindaugas Nastaravičius. Papasakojo apie žurnalistikos prasmę ir ne tik, atsakė į kilusius klausimus, išdėstė savo nuomonę Ir visus sudomino savotišku požiūriu - minčių, kurias buvo verta pasižymėti, buvo ne viena.

Mokymai baigėsi, iš auditorijos persikėlėme į piceriją - tik šito pasišnekučiavimo apie SE ir ne tik akimirkos liko už kadro.

Apibendrinant: nuotaikos – puikios! Įgautos žinios – keliančios šypseną ir ūpą siekti naujų tikslų.

Tekstas: Miglė; Vaizdas: Karolis (visų akimirkų ieškokit Studentų eros Facebook puslapyje)

Patiko (0)

Rodyk draugams