)

manasis laikraščio maketas, kad netyčia neliktų tuščių puslapių. užbrauktas langelis = sumaketuotas puslapis

Nepaisant to, kad šį mėnesį temų dalybas ir laikraščio maketavimą skyrė tik dvi savaitės, panašu, jog viskas baigėsi gerai. Nors buvo akimirkų, kai atrodė, kad nutiks nežinia kas, ir jau pusiau juokais su Karoliu svarstėm, kaip galėtume užpildyt tuščius laikraščio puslapius. Lyg tyčia, nesklandumų šį mėnesį buvo daugiau nei įprastai - užstrigęs redakcijos el.paštas, sugedęs maketavimo kompas redakcijoje, tik dvi maketavimo naktys vietoj įprastų trijų, labiau nei visad vėluojantys straipsniai…

Pirmadienį ir antradienį skaipu bandom susidėliot straipsnius, kad trečiadienį Džiugas jau iškart galėtų pradėt maketuot. Trečiadienį po maketavimo išsiskirstom palygint anksti - prieš dvyliktą, nes tiesiog nebėra ką maketuoti. Pirmos maketavimo nakties rezultatas - sumaketuoti 6 laikraščio puslapiai.

Ketvirtadienį ryte ištaisau vieną straipsnį ir sugebu jį ištrinti iš kompiuterio - tiek pradinį, tiek gerą ištaisytą variantą. Trūksta žodžių, ir pikta, ir juokinga.. Ketvirtadienio vakaras tikrąją to žodžio prasme tampa maketavimo naktimi - pradėję septintą vakare, išsiskirstom apie trečią ryto. Galima sakyt, pilna aštuonių valandų darbo diena, t.y., naktis, netgi be pertraukų stalo futbolui. Tačiau su pietų pertrauka - jos negaliu nepaminėt. Jau po vidurnakčio gavom MAISTO, ne, ne kokio junk food, bet šiltų naminių kotletų ir virtinių su bulvėmis (ačiū, Pauliui!!!) - taigi, darbus galim tęsti nealkani. Rezultatas - sumaketuoti visi 16 puslapių ir toks nesveikai geras jausmas, kai žinai, kad MES TAI PADARĖM.

Penktadienį po pietų dar porai valandų susitinkam pas Džiugą darbe sutikrint visko iki galo, kad nebūtų antraštėse jokių “megstukų” ir pan. Tada laikraščio maketas, nors ir vėluodamas, jau gali keliaut į spaustuvę.

Tai tiek pagreitintai papasakotų įspūdžių iš šio mėnesio. O rytoj bus mano asmeniškai mėgstamiausia diena, kai galėsiu pačiupinėt popierinį SE vasario numerį, dėl kurio ir virė darbas šią savaitę :) po to - laikraščio aptarimas, temų dalybos ir…. viskas prasidės nuo pradžių.

p.s. Žmonės gerieji, na gal turit kas padovanot mums minkštą kampą į naują redakciją, a?

Eglė@SE

Patiko (0)

Rodyk draugams